Hemen Ara
  • Hakkında
    EXPLORE VIDEO SERVICES

Hakkında

IWROBOTX Ekipleri sizinle bağlantı kurmaktan ve BT, RTLS, Otonom Deniz Araçları, SaaS, işbirliği ve yatırım konuları hakkında bilgi alışverişinde bulunmaktan mutluluk duyacaktır. Sizden haber almayı ve işbirliği ve bilgi paylaşımına yönelik potansiyel fırsatları tartışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

IWROBOTX şirketler grubu, yolculuğuna 2018 yılında Kocaeli Gebze'de başladı. IWROBOTX, kuruluşundan bu yana çeşitli endüstrilerde önemli etki yaratan yapay zeka teknolojilerini içeren yüksek teknolojili çözümler sunmasıyla tanınıyor.

Şirketlerimiz son üç yılda sürdürülebilir denizler, sürdürülebilir ekonomi, karbon ayak izinin azaltılması gibi alanlara odaklanan 10'a yakın patent çalışması gerçekleştirdi. Bu çalışmalarla inovasyonu teşvik etmeyi, daha çevre dostu ve sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Ana uzmanlık alanlarımız denizcilik sektörünün yanı sıra BT, RTLS, akıllı üretim ve karanlık fabrika endüstrilerinde yatmaktadır. Bu alanlardaki engin bilgi birikimimiz ve deneyimimizle, operasyonları optimize etmek ve işletmeler için büyümeyi teşvik etmek amacıyla en ileri çözümleri ve ileri teknolojiyi sunmaya kendimizi adadık.

Şirketlerimiz ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen iletişime geçin.